Odstranění zápachu


Já si myslím, že už se vám také určitě někdy doma stalo, že jste měli nějakého nevítaného hosta a nemyslím tím nevítaného hosta ve formě třeba vašeho příbuzného nebo vaší tchyně anebo nějakého pošťáka anebo nějakého jiného člověka. Mám tím na mysli třeba potkana nebo myš anebo štěnice. Anebo dokonce také kočku. A s tímhle měla problémy jedna moje teta, protože u ní se uhnízdila jedna kočka, která tam porodila koťata. Teta si toho bohužel všimla asi až po třech měsících, takže koťata byla veliká a extrémně divoká, takže se koťat nemohla zbavit. Navíc to tam opravdu všechno příšerně páchlo, i když to čistila, tak to nešlo.

Nevítaní potkani zapáchají.

Proto se teta podívala na webové stránky dezimex.cz. Tam je například ionizátor čištění ozonem. Dezinfekce a odstranění zápachu pomocí ionizátoru https://www.dezimex.cz/ionizator-cisteni-ozonem/ je podle mé tety opravdu to nejlepší volbou, protože dezinfekci a odstranění zápachů pomocí ionizátoru jí doporučil právě i pan deratizér. Sám řekl, že prý si tam všiml i myších výkalů, i když tam jsou kočky, tak kočky myši asi nejedly. Podle mého názoru tohle je škoda. Tak od čeho je kočka? Takže teta se nakonec zbavila jak myší, tak také koček a pan deratizér ji odstranil zápach.

I koření odstraní zápach.

Dezinfekce a odstranění zápachů pomocí ionizátoru je podle mého názoru opravdu špičková volba. Když jsem tohle řekla ještě své druhé tetě, která měla dříve problémy s potkany, tak řekla, že si pana deratizéra také objednal, že prý když jsem já i moje první teta jsme spokojená, tak si teta řekla, že dezinfekci a odstranění zápachu pomocí editoru také vyzkouší, že ona má stále po potkanech v obýváku a také na půdě veliký zápach. Ano, teta je měla v obýváku, protože se jí prokousali starým domem. Teta má starý kamenný dům a bohužel se tam potkani dostali. Ani nevíte, jak moje teta byla naštvaná, protože se navíc potkanů neskutečně štítí. To já mám doma dva potkany jako mazlíčka.

Já si myslím, že už se vám také určitě někdy doma stalo, že jste měli nějakého nevítaného hosta a nemyslím tím nevítaného hosta ve formě třeba vašeho příbuzného nebo vaší tchyně anebo nějakého pošťáka anebo nějakého jiného člověka. Mám tím na mysli třeba potkana nebo myš anebo štěnice. Anebo dokonce také kočku. A s tímhle…