Není jednoduché to zvládnout


Mezi sourozenci je často rivalita, i když spolu mají dobrý vztah. Je to normální, ale bohužel vám to ztíží i výběr dětského pokoje a jeho vybavení. Připravit návrh dětského pokoje není jednoduché, a tím spíš je to složitější, pokud musíte do jednoho pokoje nacpat více jak jedno dítě. Je logické že většina dětí chce minimálně v pozdějším věku svůj vlastní pokoj, ale pokud to vaše bydlení neumožňuje, je potřeba vymyslet takový pokoj, který bude poskytovat nejen prostor pro všechny, ale hlavně soukromí. A to není jednoduché. Spousta rodin je limitována místem, protože každý nemůže bydlet ve velkém domě. A tak se tvorba návrhu ještě ztěžuje.

modrý pokoj

Někdy je nutné bojovat o každý centimetr

V případě kdy rodina s dětmi žije třeba v menším bytě, je jasné, že je potřeba vymyslet pokoj tak, aby se do něj vešly nejen děti, ale i všechny jejich věci a nábytek. Už nejde jen o to vybrat si do pokoje co se vám líbí, ale jde hlavně o to vymyslet pokoj, který bude vyhovovat všem. A to už tak snadné není. To je hlavní důvod, proč tolik rodičů vkládá důvěru do rukou bytového architekta, který dokáže vyčarovat dokonalý pokoj i v malé místnosti. Chce to mít opravdu dobrou představivost a umět pracovat s prostorem. Důležité je také umět pracovat s inženýrskými sítěmi, což je u mnoha lidí celkem velký problém.

moderní pokoj

Je potřeba nic nezanedbat
Při návrhu dětského pokoje je nutné vycházet nejen z místnosti jako celku, ale je nutné zohlednit i přáni a požadavky dětí, které v pokoji budou bydlet. Je potřeba jim ponechat prostor na to, aby si samy řekly co chtějí a potom jejich přání zakomponovat do návrhu. I když to někteří rodiče neradi vidí, je potřeba ukázat dětem, že na jejich názoru záleží. Samozřejmě musíte dělat kompromisy, protože děti někdy netuší kolik co stojí a neomylně si vyberou to nejdražší, co na trhu je.

Mezi sourozenci je často rivalita, i když spolu mají dobrý vztah. Je to normální, ale bohužel vám to ztíží i výběr dětského pokoje a jeho vybavení. Připravit návrh dětského pokoje není jednoduché, a tím spíš je to složitější, pokud musíte do jednoho pokoje nacpat více jak jedno dítě. Je logické že většina dětí chce minimálně…