Podívejte se, co umíme


Jen málo věcí v domácnosti je natolik individuální, jako kuchyňská linka. Každý vaří jinak, každý vaří jinak často, každý má své specifické potřeby, a každý má jiný vkus. I proto se v mnoha typizovaných novostavbách setkáte s tím, že v nich není linka, a tu si musí klient dodatečně nechat vyrobit podle toho, co mu vyhovuje. Kuchyňská linka by měla splňovat spoustu požadavků, aby se majitelům dobře a pohodlně vařilo.

moderní linka

Většina domácností má obývací prostor spojený s kuchyňskou linkou. Lidé tak během vaření mohou komunikovat s ostatními, což je velice praktické. Navíc nikdo nemusí nikam odbíhat aby trošku zamíchal oblíbený guláš. Každá linka ale časem zestárne, lidem se změní vkus nebo potřeby, a tak jim stará linka přestane vyhovovat. A proto je nutné si nechat vyrobit linku novou, která naopak majitelům vyhovovat bude. Proč si nechat vyrobit linku na míru? Protože můžete mít linku jakou chcete. Při výrobě na míru nezáleží na tom jestli chcete velkou nebo malou linku, ale na tom, aby vypadala přesně jak si představujete. Prohlédněte si naše kuchyně na míru – fotogalerie glanckuchyne je dostupná všem, kteří se chtějí inspirovat a nebo se podívat na naše hotové linky, aby viděli, zda se jim naše práce bude líbit.

světlá linka

Vyberte si všechno
Když si necháte vyrobit linku na míru, můžete si vybrat, zda půjde o linku do U, zda to bude kuchyně s ostrůvkem, a nebo zda to bude menší rohová linka do garsonky, protože stejně žijete v bytě jen sami dva. V plánovači společně vybereme všechno. Nejen design, ale I funkčnost. V nabídce máme i spoustu vychytávek, díky kterým bude vaření ještě jednodušší a používání linky příjemnější.

Za dostupné ceny nabízíme kvalitní linky vyrobené pro všechny, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Vyberte si novou linku, která bude odpovídat tomu, co od ní v současné době očekáváte.

Jen málo věcí v domácnosti je natolik individuální, jako kuchyňská linka. Každý vaří jinak, každý vaří jinak často, každý má své specifické potřeby, a každý má jiný vkus. I proto se v mnoha typizovaných novostavbách setkáte s tím, že v nich není linka, a tu si musí klient dodatečně nechat vyrobit podle toho, co mu…