Být jako Robinson


Milovali jste v dětství dobrodružné knížky? Bylo Vaším snem vydat se na dobrodružnou výpravu na lodi, snili jste o boji s piráty? Či snad jste oním pirátem měli být Vy sami? Ať tak či tak, skoro by se mohlo zdát, že dnešní poměry již mnoho příležitostí k podobným dobrodružstvím neskýtají, mohlo by se zdát, že piráti již nejsou, vše je objeveno a vše je bohužel také zastavěno, obklopeno stánky, supermarkety a dálnicemi. Ale není třeba se ještě úplně vzdát, stále ještě jsou místa, kde můžete prožít pár dní jako Robinson, kde můžete objevovat nepoznané, kde nemusíte vidět lidskou tvář.

Prožít to, o čem jste tolik četli

Nezapomínejte na své sny jen proto, že jste již dospělí. Na dobrodružství je stále času dost. A jedno z nejhezčích zažijete, bude-li Vaší volbou Thajsko dovolená právě s naší cestovní kanceláří. Do Vašeho itineráře nezapomeňte zapsat Khao Lak a Koh Phi Phi, zde si právě Vaše robinsonská duše přijde na své při toulání po nedotčených plážích či opuštěných silničkách v horách. Jeďte s námi tam, kde se zastavil čas.

Milovali jste v dětství dobrodružné knížky? Bylo Vaším snem vydat se na dobrodružnou výpravu na lodi, snili jste o boji s piráty? Či snad jste oním pirátem měli být Vy sami? Ať tak či tak, skoro by se mohlo zdát, že dnešní poměry již mnoho příležitostí k podobným dobrodružstvím neskýtají, mohlo by se zdát, že…