Buďte úspěšní


Dnes všichni víme, že po ukončení školy je pro mnoho lidí velmi těžké najít vhodné uplatnění na trhu práce. Lidé často obchází řadu inzerátů a ucházejí se o místa, která mnohdy ani neodpovídají jejich kvalifikaci. My máme přímo geniální řešení. Přijďte rozšířit náš tým SMS finanční poradenství, a.s., u nás se Vám bude líbit. Jsme realisté a tudíž jsou naše požadavky velmi příjemné. Nebojte se, nebudeme po Vás chtít desetiletou praxi v daném oboru, motivační dopis a navrch fotografii. U nás zcela stačí, splníte-li dvě kritéria. Prvním z nich je dosažení věku osmnácti let, druhý požadavek je úspěšné složení stanovených povinných zkoušek, zkráceně řečeno PPZ test.

S námi to půjde

Jak vidíte, u nás mají šanci všichni, kdo se chtějí učit novým věcem, kdo vědí, co od života chtějí. Vážíme si všech, kdo jsou pracovití a vězte, že u nás za to dostanou náležitou odměnu. Přestaňte práci neúspěšně hledat, jednoduše přijďte k nám. U nás se můžete ze začáteční pozice junior poradce postupně vypracovat až třeba na generálního reprezentanta. U nás nehledíme na předchozí praxi, u nás hledíme jen na to, co jste s námi dokázali.

Dnes všichni víme, že po ukončení školy je pro mnoho lidí velmi těžké najít vhodné uplatnění na trhu práce. Lidé často obchází řadu inzerátů a ucházejí se o místa, která mnohdy ani neodpovídají jejich kvalifikaci. My máme přímo geniální řešení. Přijďte rozšířit náš tým SMS finanční poradenství, a.s., u nás se Vám bude líbit. Jsme…