Budete jako v ráji


Máte rodinný domek se zahradou a odrostly vám děti? Tak to už ze zahrady zmizela trampolína a možná ani bazén už nemá takové využití, jako když v něm dováděly děti. Takže co teď s prostorem na zahradě? No pokud už jste ve věku, kdy upřednostníte pohodlí a relaxaci před adrenalinem, co třeba pořídit si na zahradu vířivku? Vířivka na zahradě, to není nic luxusního, co si nemůžete dovolit. Není o nic nákladnější než klasický bazén a oproti bazénu má řadu výhod. Tou nejzásadnější je, že vířivka slouží k odpočinku a relaxaci a můžete si ji dopřávat po celý rok.

vířivka

Vířivka v zimě, kdy kolem vás bude bíle nasněženo, ale z vaší vířivky se bude kouřit, vy si v ní zahřejete zmrzlé klouby po celodenním lyžování nebo po celodenní náročné túře v náročném zasněženém terénu, no nezní to přímo lákavě? Nebylo by to příjemné mít? Vířivku si skutečně můžete dopřávat celoročně a k tomu vám může přispět i zastřešení vířivky Bumerang, abyste měli jistotu, že na vás nebude sněžit nebo pršet. Vířivka nemusí být v domě, může být i na zahradě. Začínáte stárnout, děti se odstěhovaly a vy si nepřejete nic jiného, než přijít z práce a relaxovat?

vířivka

Na chvíli se ponořit do horké vody, pustit vířivé trysky a 15 minut jen tak ležet a nic nedělat? http://www.digineff.cz/clanek/pojmy/co-delat-nedelat-s-pametovou-kartou ? A napadlo vás pořídit si vlastní vířivku, abyste nemuseli chodit do akvacentra, kde není soukromí a kde se do vířivky také nemusíte dostat, protože tam bude fronta dalších lidí? Soukromá vířivka není luxus, je to zpříjemnění pro zimní měsíce a celoroční relax a odpočinek. Nezabere na zahradě spoustu místa a to pohodlí, to se nedá ničím vyrovnat. Bolavé klouby? Bolesti páteře? Věčná zimomřivost? To chce pořídit si vlastní vířivku a najít si čas pro sebe a odpočinek v horké vodě s bublinkami. A pokud si k tomu dopřejete i ty bublinky ze šampaňského, můžete si připadat jako v ráji.

Máte rodinný domek se zahradou a odrostly vám děti? Tak to už ze zahrady zmizela trampolína a možná ani bazén už nemá takové využití, jako když v něm dováděly děti. Takže co teď s prostorem na zahradě? No pokud už jste ve věku, kdy upřednostníte pohodlí a relaxaci před adrenalinem, co třeba pořídit si na…