Užijte si svůj svatební den tak trochu netradičně


Znáte film „Jen ho nechte, ať se bojí“? Je to stará česká klasika ze sedmdesátých let s Luďkem Sobotou a Helenou Vondráčkovou, kteří se do sebe zamilují a uspořádají „Svatbu naruby“. Ve filmu se prolínají překrásné scény z Českého Krumlova a z Českého středohoří, kde ženich s nevěstou vzlétli na rogallech ve svatebních šatech.

svatební obřad

Jestliže chystáte někde na Kladensku svatbu, i když třeba není vysloveně „naruby“, mohli byste jí pojmout trochu netradičně. A třeba s podobným tématem létání, ale tentokrát na sportovním letišti Velká Dobrá, kde si pronajmete část plochy letiště pro konání oslavy. A když to nevyjde zrovna tam, můžete zkusit alespoň restauraci s rozhlednou na Kožově hoře, pokud již bude otevřena, a jestliže nebude, vaši svatbu lze naplánovat i na jiných zajímavých místech nedaleko odtud, například v údolí Berounky.

kadeřnické služby

Moderní sestřih pro všechny přítomné jako milá pozornost – součástí netradiční svatby se může stát i péče o zevnějšek. Svatebním hostům nabídnete jako dárek moderní sestřih vlasů nebo úpravu vousů milými a komunikativními kadeřníky z Barber shopu v Kladně thecrownbarbershop.cz, který má svou provozovnu na pěší zóně nedaleko kladenské radnice. A že je právě tento počin velmi vítaným zpestřením, o tom nepochybujte, zvláště pak, přijede-li holič a kadeřník přímo za vámi a bude se vám individuálně věnovat v podstatě na objednávku.

Stříhání vlasů může proběhnout i před svatbou, jestliže se na ni chystají ženich s nevěstou a svědci, kteří si již zajistili v místě obřadu ubytování, a den nebo dva dny před svatbou chystají vše potřebné na zahradní slavnost, kde jim schází pouze kadeřnické služby. Využít kadeřníka v terénu je výhodné zejména tam, kde je příjemné venkovní posezení v kontaktu s přírodou, což bývá pro mnohé z nás výrazně atraktivnější, než uvnitř provozovny, i když ta je vybavena na profesionální úrovni. Kadeřnické služby u zákazníka jsou vždy více osobní a přívětivější.

Znáte film „Jen ho nechte, ať se bojí“? Je to stará česká klasika ze sedmdesátých let s Luďkem Sobotou a Helenou Vondráčkovou, kteří se do sebe zamilují a uspořádají „Svatbu naruby“. Ve filmu se prolínají překrásné scény z Českého Krumlova a z Českého středohoří, kde ženich s nevěstou vzlétli na rogallech ve svatebních šatech. Jestliže…