Kdy je vhodné darovat propisky s vlastním potiskem


Propiska se stala již za socialismu vhodným reklamním předmětem a potisk na propiskách má výhodu v tom, že si jej lidé povšimnou, protože propisku drží v ruce den co den. Možná, že i u vás doma se najde alespoň jedna propiska opatřená nápisem, firemním logem nebo obrázkem.

Propisky jako svatební dar – nemáme sice na mysli přímo svatební dar novomanželům, ale pouze upomínkový předmět na svatební den pro ostatní svatebčany. Každý z pozvaných hostů na svatební hostinu či oslavu obdrží propisku s věnováním a s datem konání svatby a se jmény novomanželů.

propiska s potiskem

Upomínka na sportovní akci – chystáte turnaj v šipkách, závody v lukostřelbě, parkurové klání nebo volejbalový turnaj na obecním hřišti se zahraniční účastí? Právě zde se propisky s vlastním potiskem Promo dárky perfektně uplatní.

Propisky pro děti – dětské letní tábory mohou přinést dětem mnoho šťastných chvil a na památku si odtud odvezou nejen diplomy, ale i vhodné předměty s potiskem, například mikiny, trička, čepice, propisky nebo pastelky.

firemní propiska

Vzpomínka na dovolenou s přáteli – některé dovolenkové akce mohou být vysloveně netradiční, například pozvete kamarády z jezdeckého oddílu na vodáckou výpravu, zajistíte pro ně pronájem lodí a akci pojmete velkoryse ve smyslu poznání okolní přírody a historických památek tamního regionu. V upomínku na plavbu necháte na propisky natisknout datum konání akce a její název a uvidíte, že tím budete mezi vašimi přáteli šířit radost a potěšení. Kromě propisek můžete darovat s potiskem i kšiltovky nebo trička.

Školení – velmi často se propisky s vlastním potiskem objevují na školeních. Například vaše firma zajišťuje školení obsluhy nějakého software a databázového prostředí. A mít pro každého účastníka připravenou malou pozornost v podobě triček s potiskem a reklamních propisek s papírovým bločkem je stylové a hlavně nezapomenutelné. Takovéto drobnosti si lidé většinou pamatují celý život.

Propiska se stala již za socialismu vhodným reklamním předmětem a potisk na propiskách má výhodu v tom, že si jej lidé povšimnou, protože propisku drží v ruce den co den. Možná, že i u vás doma se najde alespoň jedna propiska opatřená nápisem, firemním logem nebo obrázkem. Propisky jako svatební dar – nemáme sice na…