GRACO LINEDRIVER

Samostatná pojezdová jednotka pro připojení ke strojům LINELAZER IV

Samostatná pojezdová jednotka LINEDRIVER je určená k zapojení v kombinaci se stříkacími stroji pro vodorovné dopravní značení řady LINE LAZER IV, tj. modely 3900, 5900 a 200 HS.

Výhodně nahrazuje běžný ruční pojezd. Řeší totiž rovnoměrnou rychlost jízdy, pohodlí obsluhy, její přehled nad prací stroje, rizika únavy na velkých monotónních zakázkách atd.

Pojezdová jednotka LINEDRIVER je vybavená pohodlným posuvným sedadlem pro obsluhu, výklopnými nožními pedály pro uvádění jednotky do pohybu vpřed i vzad, nožní brzdou, benzínovým motorem HONDA a hydromotorem pro přesný pohon kol, které minimalizuje nástrahy specifických zakázek např. nerovný terén, přejíždění kanálů, pohyby z i do kopce atd.


Přehled prodávaných modelů

Model
GRACO
Obj.č.PodvozekMotor

[kW]
Celková
hmotnost

[kg]
LINEDRIVER
s nožní brzdou
262-0042-kol.3,0110

Všechny výše uvedené modely je možno pořídit nejen za hotové nebo na fakturu se splatností, ale také na leasing za zvýhodněných podmínek! Prosím, informujte se o vašich možnostech osobně.

Součástí ceny strojů je odborné zaškolení obsluhy. Do úplného zaplacení ceny zůstává stroj u nás, ale zaškolení obsluhy na něj může kdykoliv mezitím proběhnout!


Máte zájem dozvědět se o těchto strojích něco ze skutečné praxe?

Informujte se buďto u nás, nebo přímo u našich klientů. Vyhledejte si, komu už slouží z těch, koho znáte.Jednotlivé modely obrazem


GRACO LINEDRIVER

GRACO LINEDRIVER (obj.č. 262-004)

- dodává se jako volitelné příslušenství k LINE LAZER IV

  • -
  • -
  • -Máte zájem o pořízení některého z těchto modelů?

Zjistěte si, zda jej máme u nás aktuálně skladem. Informujte se také o právě probíhajících akcích, které pro vás připravujeme ve spolupráci s našimi dodavateli.

Jste-li rozhodnuti pořídit si konkrétní stroj, kontaktujte nás. Rádi s vámi osobně dojednáme všechny podrobnosti prodeje vč. předvedení a zaškolení obsluhy.Těšíme se na váš zájem o náš sortiment a služby.


© 2004 - 2014 GRACOS | Adresa: Antošovická 313, 711 00 Ostrava - Koblov | Otevřeno PO - PÁ: 7.30 - 16.00 hod.
Tel./fax: (+420) 596 239 445 | Servisní linka: (+420) 608 808 665 | E-mail: info@gracos.cz | Web: www.gracos.cz